Brentford - Brighton, wynik meczu: 0-1

Dnia 2021-09-11 14:00 na obiekcie sportowym Brentford Community Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 4 pomiędzy Brentford a Brighton.

Po pierwszej połowie spotkania między Brentford i Brighton wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: L. Trossard 90' 0-1 A. Mac Allister

Żółte kartki Brentford: S. Canos 6' B. Mbeumo 17' K. Ajer 74'

Żółte kartki Brighton: J. Veltman 55' S. Duffy 57'

Czerwone kartki Brentford:

Czerwone kartki Brighton:

Główny arbiter meczu to G. Scott. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Brentford stawi czoła Wolves, następne spotkania z drużynami Oldham i Liverpool. Kolejno natomiast Brighton podejmie Leicester. Następne mecze zagra z drużynami Swansea i Crystal Palace.

W dobie dzisiejszych czasów wielu fanów piłki nożnej śledzi poczynania w lidze Premier League. Złożone z utalentowanych napastników/obrońców futbolowe zespoły z ligi i piłkarze tacy jak m.in. S. Canos J. Veltman nieraz zagwarantowały kapitalnym miłośnikom piłki nożnej wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Walki między zawodnikami z ligi zdarzają się zagorzałe, rzadko okazuje się, że są to spotkania mało interesujące. Zdarzają się wyjątkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieczyste faule, które zapewniają wyjątkowe wrażenia z meczu. Dlatego więc warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich,przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich drużyn jak Brentford i Brighton w lidze Premier League zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Brentford Community Stadium.