Na stadionie Molineux Stadium dnia 2021-09-18 11:30 odbył się mecz pomiędzy Wolves i Brentford: końcowy wynik 0-2

Dnia 2021-09-18 11:30 na obiekcie sportowym Molineux Stadium rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 5 pomiędzy Wolves a Brentford.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Wolves i Brentford wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik meczu to 0-2.

 

Gole strzelali: I. Toney 28' 0-1 B. Mbeumo 34' 0-2 I. Toney

Żółte kartki Wolves: Jose Sa 27' R. Saiss 38' R. Neves 58' C. Coady 90'

Żółte kartki Brentford: R. Henry 46' S. Baptiste 59' S. Baptiste 64' P. Jansson 74' T. Frank 80'

Czerwone kartki Wolves:

Czerwone kartki Brentford: S. Baptiste 64'

Główny arbiter meczu - England Darren, England. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Wolves zmierzy się już z Tottenham, następne spotkania z drużynami Southampton i Newcastle natomiast Brentford z Oldham. Następne mecze zagra z drużynami Liverpool i West Ham.

W dzisiejszych czasach kibice śledzą pasjonujące poczynania, które dotyczą ligi Premier League. Mocne zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak m.in. Jose Sa R. Henry stale sprawiają własnym entuzjastom piłki nożnej wiele niezapomnianych wrażeń. Zdarzają się spektakularne gole oraz asysty, bezwzględne faule, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Potyczki pomiędzy piłkarzami okazują się zagorzałe, bardzo rzadko bywa, że mecze nudzą fana. To też warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych ioglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Wolves i Brentford oraz ich udział w Premier League zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Molineux Stadium.