Spotkanie Brentford - Chelsea, wynik końcowy 0-1

W dniu 2021-10-16 16:30 na stadionie Brentford Community Stadium odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 8 pomiędzy Brentford a Chelsea.

Pierwsza połowa spotkania między Brentford i Chelsea zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: B. Chilwell 45' 0-1

Żółte kartki Brentford: Sergi Canós 32'

Żółte kartki Chelsea: Mateo Kovačić 18'

Czerwone kartki Brentford:

Czerwone kartki Chelsea:

Główny arbiter meczu to Anthony Taylor, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Brentford zmierzy się już z Leicester, następne spotkania z drużynami Stoke City i Burnley natomiast Chelsea podejmie Malmo FF. Następne mecze zagra z drużynami Norwich i Southampton.

Kibice z dużym zaangażowaniem śledzą starcia ligi Premier League. Składające się z uzdolnionych obrońców/napastników futbolowe drużyny z tejże ligi i piłkarze jak Sergi Canós Mateo Kovačić wielokrotnie gwarantują pierwszorzędnym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Nieprzerwanie trafiamy na niezwykłe gole oraz asysty, ostre faule kończące się wielokrotnie żółtą kartką gwarantujące niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Wspaniałe potyczki między piłkarzami zdarzają się niezwykle zażarte, nie często zdarza się, że widowiska przynudzają. Dlatego też warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić spotkania piłkarskiej ligi Premier League. Brentford i Chelsea i ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Brentford Community Stadium.