Dnia 2022-01-22 15:00 na stadionie Brentford Community Stadium odbył się mecz Brentford - Wolves - 1-2

Po pierwszej połowie meczu między Brentford i Wolves wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Dnia 2022-01-22 15:00 na stadionie Brentford Community Stadium odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Brentford i Wolves.

Gole strzelali: João Moutinho 48' 0-1 Nélson Semedo I. Toney 71' 1-1 B. Mbeumo Rúben Neves 78' 1-2 João Moutinho

Żółte kartki Brentford: Pontus Jansson 75' Christian Nørgaard 83'

Żółte kartki Wolves: Rúben Neves 60' Toti Gomes 70' José Sá 90'

Czerwone kartki Brentford:

Czerwone kartki Wolves:

Główny arbiter meczu - Peter Bankes, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Brentford zmierzy się już z Everton, następne spotkania z drużynami Manchester City i Crystal Palace. Kolejno natomiast Wolves podejmie Norwich. Następne mecze zagra z drużynami Arsenal i Tottenham.

Liczni fani piłki nożnej śledzą poczynania w lidze Premier League. Fascynujące zespoły futbolowe z tejże ligi i piłkarze jak Pontus Jansson Rúben Neves często zaserwowały wspaniałym fanom mnóstwo wrażeń. Potyczki między drużynami okazują się niezwykle zażarte, nie często okazuje się, iż są to spotkania nudne. Trafiamy na spektakularne asysty i sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Z tego względu warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze futbolowe lubianej ligi Premier League. Brentford i Wolves i ich udział w Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Brentford Community Stadium.