Brentford vs West Ham, wynik meczu: 2-0

Brentford vs West Ham 2-0. Dnia 2022-04-10 13:00 na stadionie Brentford Community Stadium rozegrał się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 32. Zmierzyły się Brentford oraz West Ham.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Brentford i West Ham wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

 

Gole strzelali: B. Mbeumo 48' 1-0 I. Toney I. Toney 64' 2-0 B. Mbeumo

Żółte kartki Brentford:

Żółte kartki West Ham: Michail Antonio 66'

Czerwone kartki Brentford:

Czerwone kartki West Ham:

Sędzią głównym tego spotkania był Martin Atkinson, England. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Brentford stawi czoła Watford, następne spotkania z drużynami Tottenham oraz Manchester United natomiast West Ham zmierzy się z Lyon. Następne mecze zagra z drużynami Burnley oraz Chelsea.

Liczna grupa kibiców z zapałem śledzi potyczki, które tyczą się ligi Premier League. Utalentowane futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy jak Michail Antonio nieprzerwanie sprawiają pierwszorzędnym miłośnikom futbolu emocje sięgające zenitu. Potyczki między piłkarzami ligowymi bywają nader nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, że są to mecze statyczne. Obserwujemy książkowe gole czy asysty, bezlitosne faule kończące się czerwoną kartką, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, żeby przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać spotkania piłkarskie ligi Premier League. Udział takich drużyn jak Brentford i West Ham w lidze Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Brentford Community Stadium.