Dnia 2022-05-22 15:00 odbyło się spotkanie między Brentford i Leeds: końcowy wynik 1-2

Brentford kontra Leeds, wynik końcowy 1-2. W dniu 2022-05-22 15:00 na stadionie Brentford Community Stadium odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 38 pomiędzy Brentford a Leeds.

Po pierwszej połowie meczu między Brentford a Leeds wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: Raphinha 56' 0-1 Sergi Canós 78' 1-1 Y. Wissa J. Harrison 90' 1-2

Żółte kartki Brentford: David Raya 55' Sergi Canós 78' Ivan Toney 79' Sergi Canós 80'

Żółte kartki Leeds: Kalvin Phillips 82'

Czerwone kartki Brentford: Sergi Canós 80'

Czerwone kartki Leeds:

Główny sędzia meczu - Paul Tierney, England. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Brentford stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Leeds z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wierni kibice śledzą niezwykle interesujące starcia w lidze Premier League. Mocne futbolowe zespoły i piłkarze jak David Raya Kalvin Phillips raz za razem zagwarantowały wyśmienitym entuzjastom wiele wrażeń. Niesamowite potyczki między drużynami bywają nader nieustępliwe, nie często zdarza się, że są to spotkania usypiające. Zdarzają się książkowe gole i asysty, bezlitosne faule, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych,przeglądać spotkania piłkarskiej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich legendarnych drużyn jak Brentford i Leeds z ligi Premier League zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Brentford Community Stadium.