Brentford kontra Sheffield Utd wynik meczu 2-0

Mecz Brentford - Sheffield Utd na stadionie Gtech Community Stadium: 2-0

W meczu 33. kolejki Premier League pomiędzy drużynami Brentford i Sheffield Utd padł wynik 2-0 na korzyść gospodarzy. Spotkanie rozegrane zostało w Gtech Community Stadium dnia 13 kwietnia 2024 roku o godzinie 14:00. Pomimo bramki na przerwie, emocje dostarczyły kibicom pełne 90 minut intensywnej rywalizacji.

Mecz pomiędzy Brentford vs Brighton 0-0

Mecz Brentford kontra Brighton, wynik 0-0

W sobotni wieczór na Gtech Community Stadium drużyny Brentford oraz Brighton zderzyły się w meczu 31. kolejki Premier League. Mimo zaciętej rywalizacji przez pełne 90 minut, ostatecznie obie ekipy musiały zadowolić się podziałem punktów, gdyż spotkanie zakończyło się wynikiem 0-0. Mecz odbył się 3 kwietnia 2024 roku o godzinie 18:30, a emocje nie opadły do samego końca.

Mecz pomiędzy Brentford kontra Brighton, wynik końcowy 0-0

Spotkanie Brentford kontra Brighton dnia 2024-04-03 18:30: 0-0

W dniu 3 kwietnia 2024 roku na Gtech Community Stadium drużyny Brentford i Brighton zakończyły swój pojedynek z wynikiem 0-0. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, pomimo starań obu zespołów żadna nie zdołała pokonać bramkarzy rywali. Spotkanie to miało miejsce w ramach 31. kolejki Premier League, a kibice nie mieli okazji świętować bramek. Oto sprawozdanie z tego starcia.

Mecz pomiędzy Brentford - Manchester United 1-1

Mecz Brentford kontra Manchester United, wynik 1-1

W meczu zakończonym remisem 1-1 pomiędzy Brentford a Manchester United, który odbył się 30 marca o godzinie 20:00 na Gtech Community Stadium, obie drużyny zaprezentowały się z determinacją i zaangażowaniem, dając kibicom emocjonującą rywalizację. Mimo braku bramek w pierwszej połowie, druga część spotkania przyniosła zaciętą walkę i gole, które ustaliły ostateczny rezultat.

Burnley - Brentford, wynik końcowy 2-1

Spotkanie Burnley vs Brentford zakończone wynikiem 2-1

Wczoraj, 16 marca 2024 roku, na stadionie Turf Moor odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Burnley i Brentford, który zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-1. Pomimo prowadzenia 1-0 po pierwszej połowie, goście nie zdołali odwrócić losów spotkania, a Burnley sięgnęło po cenne trzy punkty w ramach 29. kolejki Premier League.

Arsenal vs Brentford, wynik końcowy 2-1

Mecz Arsenal kontra Brentford zakończony wynikiem 2-1

Wczoraj, 9 marca 2024 roku o godzinie 17:30 na Emirates Stadium odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Arsenal i Brentford, który zakończył się zwycięstwem Kanonierów 2-1. Obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom futbolu, a widowisko dostarczyło wiele emocji fanom obu klubów. Wynik na przerwę wskazywał na remis 1-1, ale po drugiej połowie to Arsenal okazał się skuteczniejszy, zdobywając bramkę, która zapewniła im trzy punkty w 28. kolejce Premier League.

Brentford - Chelsea 2-2

Na obiekcie Gtech Community Stadium miało miejsce spotkanie między Brentford i Chelsea - 2-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Brentford i Chelsea zakończył się remisem 2-2, w ramach 27. kolejki Premier League. Spotkanie, które odbyło się dnia 2 marca o godzinie 15:00 na stadionie Gtech Community Stadium, okazało się emocjonującym widowiskiem, z piłkarzami obu drużyn walczącymi o każdą piłkę do ostatniego gwizdka sędziego. Wynik na przerwę wynosił 0-1 na korzyść Chelsea, ale ostatecznie punkty zostały podzielone po dynamicznej drugiej połowie.