Mecz pomiędzy Brentford oraz Aston Villa dnia 2023-12-17 14:00: 1-2

Drużyny Brentford i Aston Villa spotkały się w meczu Premier League, który odbył się w Gtech Community Stadium. W zaciętej rywalizacji ostatecznie zwycięstwo odniosła drużyna Aston Villa, wygrywając 2-1. Mecz był pełen emocji, a wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Brentford 1-0. Więcej szczegółów znajdziesz poniżej.

Brentford - Aston Villa 1-2: Relacja z meczu

17 grudnia 2023 roku na stadionie Gtech Community Stadium odbył się pojedynek pomiędzy drużynami Brentford i Aston Villa. Gospodarze przegrali 1-2 po emocjonującym spotkaniu w ramach 17. kolejki Premier League.

Brentford wyszło na prowadzenie w 45. minucie, gdy K. Lewis-Potter umieścił piłkę w siatce, dając swojej drużynie przewagę 1-0. W drugiej połowie meczu, w 77. minucie, Álex Moreno doprowadził do wyrównania dla gości. W końcówce spotkania, w 85. minucie, O. Watkins zdobył bramkę na 1-2, zapewniając Aston Villa zwycięstwo.

Drużyna gospodarzy została ukarana żółtymi kartkami: Christian Nørgaard w 46. minucie, Saman Ghoddos w 86. minucie, Vitaly Janelt w 88. minucie, Yehor Yarmoliuk, Frank Onyeka oraz Neal Maupay w 90. minucie. Ben Mee z Brentford został ukarany czerwoną kartką w 71. minucie. Z kolei zawodnicy z Aston Villa otrzymali żółte kartki: Leon Bailey w 80. minucie, Ezri Konsa w 86. minucie, Jhon Durán w 87. minucie oraz Emiliano Martínez w 90. minucie. Dodatkowo, w ostatnich chwilach meczu Boubacar Kamara z gości zobaczył czerwoną kartkę.

Atmosfera na stadionie była niesamowicie gorąca, a emocje sięgały zenitu w miarę upływu czasu. W obliczu porażki, Brentford szykuje się do kolejnych trudnych spotkań z Manchester City, Wolves oraz Crystal Palace. Natomiast Aston Villa będzie musiała zmierzyć się z Sheffield Utd, Manchester United oraz Bayern Munich.