Mecz Tottenham vs Brentford zakończony wynikiem 2-0

Tottenham vs Brentford, wynik końcowy 2-0.

Po pierwszej połowie meczu między Tottenham oraz Brentford wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2021-12-02 19:30 na obiekcie sportowym Tottenham Hotspur Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 14. Zmierzyły się ze sobą Tottenham i Brentford.

Gole strzelali: Sergi Canós 12' 1-0 Son Heung-Min 65' 2-0 Reguilón

Żółte kartki Tottenham:

Żółte kartki Brentford:

Czerwone kartki Tottenham:

Czerwone kartki Brentford:

Sędzią głównym tego spotkania był Jonathan Moss, England. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Tottenham zmierzy się już z Rennes, następne spotkania z drużynami Brighton i Leicester. Kolejno natomiast Brentford z Watford. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United i Southampton.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Premier League. Liczące się drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak wielokrotnie zagwarantowały wspaniałym entuzjastom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Obserwujemy zapadające w pamięć gole oraz asysty, nieczyste faule kończące się czerwoną kartką zapewniające wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Potyczki między drużynami bywają nader bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, że zmagania nas nudzą. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Premier League i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Tottenham oraz Brentford w lidze Premier League zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Tottenham Hotspur Stadium.