Mecz pomiędzy West Ham oraz Brentford zakończony wynikiem 4-2 dnia 2024-02-26 20:00

W najnowszym starciu Premier League drużyna West Ham podejmowała u siebie zespół Brentford. Spotkanie, które odbyło się siedem dni temu na London Stadium, zakończyło się wynikiem 4-2 na korzyść gospodarzy. Po pierwszej połowie West Ham prowadził 2-1, jednak ostatecznie udało im się wywalczyć pełną pulę punktów po efektownym występie.

Relacja z przebiegu meczu piłki nożnej pomiędzy West Ham a Brentford

Witajcie na jednym z emocjonujących meczów Premier League, który odbył się na London Stadium! Dzisiaj spotkały się drużyny West Ham, grająca w roli gospodarza, oraz Brentford, przybywająca jako goście. Cała hala tętniła energią, a kibice obu zespołów wyczekiwali na widowisko pełne futbolowych emocji.

Mecz rozpoczął się dynamicznie, a już w 5. minucie J. Bowen z West Ham zapisał się na listę strzelców, otwierając wynik meczu. Ledwo minuty później, w 7. minucie, ponownie J. Bowen popisał się bramką, podwyższając prowadzenie dla gospodarzy na 2-0 po asyście V. Coufala.

Jednak Brentford szybko odpowiedziało, gdy w 13. minucie N. Maupay skutecznie pokonał bramkarza West Ham, zmniejszając wynik do 2-1. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2-1, dając nadzieję na emocjonujące dalsze widowisko.

W drugiej połowie nie zabrakło goli. W 63. minucie J. Bowen zdobył swojego hat-tricka, ustalając wynik na 3-1 po asyście M. Kudusa. Emerson dołożył kolejną bramkę dla West Ham w 69. minucie, zwiększając przewagę gospodarzy.

Chociaż Y. Wissa zdobył bramkę dla Brentford w 82. minucie, ustalając wynik na 4-2, to nie było to wystarczające, by odwrócić losy spotkania. Ostatecznie West Ham pokonało Brentford 4-2 w widowiskowym meczu.

Na kartkach żółtych dominowali goście, z Sergio Reguilónem otrzymującym kartkę już w 23. minucie, a Zanka dołączając do niego w 52. minucie. Jedyną żółtą kartkę dla gospodarzy zebrał Edson Álvarez w 89. minucie.

Nie odnotowano czerwonych kartek ani dla West Ham, ani dla Brentford, co podkreśla fair play zawodników obu drużyn. Kolejne mecze dla West Ham to starcia z SC Freiburg, Burnley oraz ponownie z SC Freiburg. Natomiast Brentford zmierzy się z Arsenalem, Burnley oraz Manchesterem United.