Dnia 2021-10-30 14:00 miał miejsce mecz pomiędzy Burnley oraz Brentford - 3-1

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Burnley a Brentford wynik to 3-0. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

W dniu 2021-10-30 14:00 na obiekcie sportowym Turf Moor odbył się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą Burnley oraz Brentford.

Gole strzelali: C. Wood 4' 1-0 M. Lowton 32' 2-0 C. Taylor M. Cornet 36' 3-0 D. McNeil S. Ghoddos 79' 3-1 C. Nørgaard

Żółte kartki Burnley: Dwight McNeil 83'

Żółte kartki Brentford: Saman Ghoddos 72'

Czerwone kartki Burnley:

Czerwone kartki Brentford:

Sędzią głównym tego spotkania był Jonathan Moss, England. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Burnley stanie naprzeciw Chelsea, następne spotkania z drużynami Crystal Palace oraz Tottenham. Kolejno natomiast Brentford z Norwich. Następne mecze zagra z drużynami Newcastle oraz Everton.

Wierni kibice śledzą starcia ligi Premier League. Złożone z utalentowanych obrońców/napastników futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak Dwight McNeil Saman Ghoddos wielokrotnie zapewniają własnym stałym entuzjastom mnóstwo wrażeń. Zapadające w pamięć walki pomiędzy zawodnikami okazują się bardzo nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, iż są to potyczki nudne. Często zdarzają się książkowe gole i asysty, ostre faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi Premier League. Burnley oraz Brentford i ich udział w Premier League zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Turf Moor.