Dnia 2021-11-06 15:00 miało miejsce spotkanie Brentford - Norwich zakończone wynikiem 1-2

W dniu 2021-11-06 15:00 na obiekcie sportowym Brentford Community Stadium odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 11. Zmierzyły się Brentford oraz Norwich.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Brentford a Norwich wynik to 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: M. Normann 6' 0-1 T. Pukki 29' 0-2 R. Henry 60' 1-2 S. Ghoddos

Żółte kartki Brentford: Ivan Toney 4' Charlie Goode 28'

Żółte kartki Norwich: Mathias Normann 32' Andrew Omobamidele 52' Max Aarons 90'

Czerwone kartki Brentford:

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był Jarred Gillett, Australia. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Brentford zmierzy się już z Newcastle, następne spotkania z drużynami Everton oraz Tottenham. Kolejno natomiast Norwich zmierzy się z Southampton. Następne mecze zagra z drużynami Wolves oraz Newcastle.

Bardzo często liczni fani śledzą bardzo fascynujące potyczki, które odbywają się w lidze Premier League. Ciekawe piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy jak Ivan Toney Mathias Normann nieprzerwanie gwarantują swoim entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Wielokrotnie trafiamy na brutalne sytuacje na faul zakończone żółtą kartką, efektowne asysty oraz sytuacje podbramkowe dodające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe potyczki pomiędzy graczami zdarzają się zaciekłe, nie często okazuje się, iż mecze przynudzają. Warto więc śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich,śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Brentford i Norwich z ligi Premier League gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Brentford Community Stadium.