Dnia 2022-05-02 19:00 miał miejsce mecz między Manchester United oraz Brentford: wynik 3-0

Po pierwszej połowie spotkania między Manchester United a Brentford wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2022-05-02 19:00 na obiekcie sportowym Old Trafford odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 35. Na przeciw siebie stanęły Manchester United oraz Brentford.

Gole strzelali: Bruno Fernandes 9' 1-0 A. Elanga Cristiano Ronaldo 61' 2-0 R. Varane 72' 3-0 Alex Telles

Żółte kartki Manchester United: Nemanja Matić 54'

Żółte kartki Brentford:

Czerwone kartki Manchester United:

Czerwone kartki Brentford:

Główny arbiter spotkania to Chris Kavanagh, England. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Manchester United zmierzy się już z Brighton, następne spotkania z drużynami Crystal Palace oraz Southampton. Kolejno natomiast Brentford z Everton. Następne mecze zagra z drużynami Leeds oraz .

Coraz częściej zauważamy, że liczni kibice śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Premier League. Ciekawe zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Nemanja Matić wielokrotnie zaserwowały wspaniałym miłośnikom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Ustawicznie zdarzają się idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezlitosne sytuacje na faul kończące się bardzo często czerwoną kartką gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Interesujące potyczki między drużynami okazują się zagorzałe, nie często zdarza się, że widowiska męczą. Warto więc oglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Manchester United oraz Brentford z ligi Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Old Trafford.