Chelsea kontra Brentford, wynik spotkania - 1-4

Chelsea kontra Brentford, wynik 1-4.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Chelsea a Brentford zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-4.

W dniu 2022-04-02 14:00 na stadionie Stamford Bridge odbył się mecz ligi Premier League kolejki 31 pomiędzy Chelsea a Brentford.

Gole strzelali: A. Rüdiger 48' 1-0 N. Kanté V. Janelt 50' 1-1 B. Mbeumo C. Eriksen 54' 1-2 B. Mbeumo V. Janelt 60' 1-3 I. Toney Y. Wissa 87' 1-4

Żółte kartki Chelsea:

Żółte kartki Brentford:

Czerwone kartki Chelsea:

Czerwone kartki Brentford:

Główny sędzia meczu - Andy Madley, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Chelsea zmierzy się już z Real Madrid, następne spotkania z drużynami Southampton oraz Real Madrid. Kolejno natomiast Brentford z West Ham. Następne mecze zagra z drużynami Watford oraz Tottenham.

Coraz częściej zauważamy, że wielu fanów śledzi ciekawe poczynania w lidze Premier League. Ciekawe futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy jak wielokrotnie serwują pierwszorzędnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają nader zaciekłe, rzadko zdarza się koniec końców, że są to spotkania nużące. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, efektowne asysty oraz sytuacje podbramkowe, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Warto więc przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich,oglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich legendarnych zespołów jak Chelsea oraz Brentford z ligi Premier League gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stamford Bridge.